Regulamin obiektu 1. Pokoje i apartamenty w Szymonówce w Szklarskiej Porębie wynajmowane są na doby zgodnie z wcześniejszą rezerwacją telefoniczną / mailową.
 2. Doba trwa od godz. 15:00 w dniu przyjazdu,a w dniu wyjazdu kończy się o 11:00.
 3. Przyjazd na pobyt możliwy jest tylko do godziny 22.00 w dniu rozpoczynającym pobyt, zgodnie z rezerwacją.
 4. Goście Szymonówki zobowiązani są do dokonania meldunku i opłaty w dniu przyjazdu.
 5. Należność za cały pobyt jest regulowana gotówką w dniu przyjazdu i nie podlega zwrotowi.
 6. W Szymonówce oraz terenie przyległym do niego obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 22.00 do godziny 7.00.
 7. Goście zobowiązani są przed wyjazdem zdać pokój/apartament w stanie nie pogorszonym oraz oddać klucze od pokoju/apartamentu.
 8. Osoby nie zameldowane nie mogą przebywać na noc w Szymonówce.
 9. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim rzeczy.
 10. Do każdego pokoju przysługuje 1 miejsce parkingowe. Jeżeli Goście przyjadą więcej niż 1 autem zobowiązani są na własną rękę znaleźć sobie miejsce parkingowe poza terenem Szymonówki. Wyjątek stanowią apartamenty, tu przewidziane są 2 miejsca parkingowe.
 11. Zachowanie gości i osób korzystających z usług obiektu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Zastrzegamy możliwość odmówienia dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.
 12. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu, powstałych z ich winy.
 13. Goście są zobowiązani zawiadomić właściciela lub obsługę obiektu o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 14. Rezerwacja zostaje potwierdzona w dniu zaksięgowania zadatku w wysokości 50% wartości całego pobytu. W przypadku odwołania rezerwacji przez Gości zadatek nie podlega zwrotowi. 
 15. O chęci zabrania ze sobą zwierząt goście zobowiązani są powiadomić właściciela obiektu podczas dokonywania rezerwacji. Za posiadanie zwierząt w pokoju obowiązuje dodatkowa opłata zgodnie z cennikiem. Rezerwacja pobytu ze zwierzętami oznacza akceptację zasad obowiązujących w Szymonówce w takim przypadku. Nie przyjmujemy zwierząt z sierścią (tylko włosie), tylko małe rasy.
 16. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju/ apartamentu, jak również całkowicie zabronione jest palenie tytoniu i używanie ognia otwartego, pod rygorem odmówienia dalszego świadczenia usług.
 17. O chęci zabrania ze sobą roweru/ów Goście zobowiązani są powiadomić nas przy złożeniu rezerwacji, z uwagi na ograniczone miejsce w domku rowerowym. Nie ma możliwości trzymania rowerów zarówno w pokojach, jak i na balkonach.
 18. Vouchery na darmowe pobyty ufundowane przez Szymonówkę możliwe są do wykorzystania w okresach poza sezonowych (wiosna/jesień) pod warunkiem wcześniejszego kontaktu w sprawie dostępności pokoju.
 19. Rezerwacja pokoju/apartamentu oznacza zapoznanie się i całkowitą akceptację regulaminu.