[+48] 502034428

Regulamin obiektu


 REGULAMIN OBIEKTU SZYMONÓWKA obowiązuje od 28.12.2019

 1.         Pokoje i apartamenty w Szymonówce w Szklarskiej Porębie wynajmowane są na doby zgodnie z wcześniejszą rezerwacją telefoniczną / mailową.
 2.          Doba trwa od godz. 15:00 w dniu przyjazdu, a w dniu wyjazdu kończy się o godzinie 10:00. Pokoje są dezynfekowane przed każdym przyjazdem.
 3.          Przyjazd na pobyt możliwy jest tylko do godziny 22.00 w dniu rozpoczynającym pobyt, zgodnie z rezerwacją. Niedojazd Gościa w dniu rozpoczynającym dobę równa się anulowaniu rezerwacji bez możliwości odzyskania zadatku rezerwacyjnego.
 4.          Goście Szymonówki zobowiązani są do dokonania meldunku i opłaty w dniu przyjazdu.
 5.          Należność pozostała za cały pobyt jest regulowana gotówką w dniu przyjazdu i nie podlega zwrotowi.
 6.          W związku z ochroną danych osobowych i RODO, obiekt Szymonówka udostępnia Gościom informacje w osobnym dokumencie w jaki sposób administruje danymi osobowymi swoich Gości.
 7.          W Szymonówce oraz terenie przyległym do niego obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 22.00 do godziny 7.00.
 8.          Osoby nie zameldowane nie mogą przebywać na noc w Szymonówce.
 9.          Do każdego pokoju przysługuje 1 miejsce parkingowe. Jeżeli Goście przyjadą więcej niż 1 autem zobowiązani są na własną rękę znaleźć sobie miejsce parkingowe poza terenem Szymonówki. Wyjątek stanowią apartamenty, tu przewidziane są 2 miejsca parkingowe.
 10. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim rzeczy.
 11. Dodatkowe wyposażenie w opcji Baby (czyli łóżeczko turystyczne z pościelą, krzesełko do karmienia dziecka) jest objęte dodatkową jednorazową opłatą w wysokości 50 zł.
 12. Goście zobowiązani są przed wyjazdem zdać pokój/apartament w stanie nie pogorszonym oraz oddać klucze od pokoju/apartamentu.
 1. Zachowanie gości i osób korzystających z usług obiektu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Zastrzegamy możliwość odmówienia dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.
 2. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu, powstałych z ich winy. W sytuacjach spornych obiekt Szymonówka będzie reprezentowała kancelaria prawna, która w naszym imieniu prześle Gościom wezwanie do zapłaty za powstałe szkody lub będzie nas reprezentować na drodze sądowej.
 3. Goście są zobowiązani zawiadomić właściciela lub obsługę obiektu o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 4. Za przerwy w dostawie mediów (woda, gaz, prąd) nie powstałe z winy obiektu Szymonówka, obiekt nie odpowiada.
 5. Rezerwacja zostaje potwierdzona w dniu zaksięgowania zadatku w wysokości 50% wartości całego pobytu. W przypadku odwołania rezerwacji przez Gości zadatek nie podlega zwrotowi.
 6. W przypadku rezerwacji grupowych obowiązuje kaucja zwrotna w wysokości 500 zł za każdy pokój. Kaucja przysługuje obiektowi w przypadku strat i zniszczeń w obiekcie powstałych z winy Gości. Kaucja zostaje wpłacona z góry razem z zadatkiem rezerwacyjnym i zostaje rozliczona/oddana w dniu wyjazdu przy zdawaniu przez Gości pokoju.
 7. O chęci zabrania ze sobą zwierząt goście zobowiązani są powiadomić właściciela obiektu podczas dokonywania rezerwacji. Za posiadanie zwierząt w pokoju obowiązuje dodatkowa opłata zgodnie z cennikiem. Rezerwacja pobytu ze zwierzętami oznacza akceptację zasad obowiązujących w Szymonówce w takim przypadku. Nie przyjmujemy zwierząt z sierścią (tylko włosie), tylko małe rasy.
 8. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju/ apartamentu, jak również całkowicie zabronione jest palenie tytoniu i używanie ognia otwartego, świec pod rygorem odmówienia dalszego świadczenia usług.
 9. O chęci zabrania ze sobą roweru/ów Goście zobowiązani są powiadomić nas przy złożeniu rezerwacji, z uwagi na ograniczone miejsce w domku rowerowym. Nie ma możliwości trzymania rowerów zarówno w pokojach, jak i na balkonach.
 10. Vouchery na darmowe pobyty ufundowane przez Szymonówkę możliwe są do wykorzystania w okresach poza sezonowych (wiosna/jesień) pod warunkiem wcześniejszego kontaktu w sprawie dostępności pokoju.
 11. Wszelkie oferty promocyjne są terminowe i odbywają się na zasadach ustalonych osobno do każdej oferty.
 12. Rezerwacja pokoju/apartamentu oznacza zapoznanie się i całkowitą akceptację regulaminu.

 

Prosimy o zgłaszanie Państwa potrzeb na bieżąco, postaramy się sprostać i zapewnić Państwu to czego potrzebujecie ☺

 

Życzymy Państwu niezapomnianych, miłych wrażeń w Karkonoszach, a w naszych skromnych progach, czujcie się jak u siebie w domu ☺