[+48] 502034428

Dane do przelewu

SPOSÓB DOKONANIA REZERWACJI:
Po telefonicznym/ mailowym potwierdzeniu dostępności pokoju/ów  w terminie Państwa zapytania prosimy o dokonanie wpłaty zadatku w wysokości 50% całkowitej kwoty za pobyt, na poniższe dane:
79 1240 6582 1111 0000 5610 4233 
SZYMON SZMYT
64-310 LWÓWEK, PAKOSŁAW 23A
w tytule prosimy: podać nazwisko, termin pobytu od-do, nr pokoju
Po otrzymaniu od Państwa zadatku na konto pokój zostaje zarezerwowany i będzie czekał na Państwa w umówionym terminie.
Cieszymy się, że będziemy Państwa u nas gościć :)
Proszę zwrócić uwagę, że dokonujecie Państwo wpłaty zadatku , nie zaliczki. Zadatek jest bezzwrotny na wypadek niedojazdu w umówionym terminie, obiekt nie ma obowiązku oferować Państwu terminu zastępczego, ani wystawiać voucherów pobytowych. Sugerujemy indywidualne zabezpieczenie w postaci ubezpieczenia wakacyjnego na wypadek pokrycia kosztów rezygnacji z wakacji, na rynku jest bardzo dużo dostępnych tego typu produktów ubezpieczeniowych i na szczęście stawki są niewielkie ☺
Obiekt Szymonówka nie wyraża także zgody na "odsprzedaż" pobytu osobom trzecim bez wiedzy obiektu. W przypadku gdy zamiast Państwa na pokój w umówionym terminie przyjedzie inny Gość, zostanie mu odmówiona możliwość skorzystania z pobytu.
Jeżeli nie możecie Państwo zrealizować przyjazdu w terminie umowy, prosimy o informacje, postaramy się pomóc, ale zależne będzie to od czynników bieżących.Program Lojalnościowy dla Stałych Gości Szymonówki

Jeśli miło wspominasz Wasz pobyt w Szymonówce i chcesz ponownie wypocząć z najbliższymi w górskim klimacie, w komfortowych warunkach i czuć się swobodnie jak u siebie, skorzystaj z darmowego wypoczynku, który oferuje Wam Szymonówka w zamian za Wasze rekomendacje.

Czy to rozwiązanie nie wydaje się Ci korzystne?

Spraw, by w skutek Twojej rekomendacji Szymonówki z naszej oferty skorzystali Twoi znajomi, rodzina, a my wynagrodzimy Ciebie i twoich najbliższych darmowym wypoczynkiem w Szymonówce w dowolnie wybranym przez Was terminie.

Jak to działa? Spójrz w tabelę.

Nowi Goście:

z polecenia

Stałego Gościa rodziny 2-4 os

1rodzina=1pokój

3 rodziny

termin dowolny

w skali 1 roku

kalendarzowego

liczone pobyty

od 2 dób

5 rodzin

termin dowolny

w skali 1 roku

kalendarzowego

liczone pobyty

od 2 dób

10 rodzin

termin dowolny

w skali 1 roku

kalendarzowego

liczone pobyty

od 2 dób

Stali Goście:

rodziny 2-4 os

1rodzina=1pokój

DOBA GRATIS

termin dowolny

doliczany do

wcześniejszej

rezerwacji

WEEKEND GRATIS

termin dowolny

od piątku do

niedzieli

2 doby

TYDZIEŃ GRATIS

termin dowolny

od niedzieli do

niedzieli

7 dób

 

Szczegółowo?

  1. Propozycja przystąpienia do programu lojalnościowego skierowana jest do Gości, którzy wypoczywali w Szymonówce i chcą odwiedzać nas w przyszłości.
  2. Stali Goście otrzymają od Szymonówki bonus w postaci gratisowego pobytu (doba, weekend, tydzień) proporcjonalnie do ilości rezerwacji dokonanych z ich inicjatywy dla Nowych Gości.
  3. W celu weryfikacji ilości Nowych Gości z polecenia, Stały Gość zobowiązany jest do poinformowania nas o fakcie telefonicznie bądź mailowo przed planowanym przyjazdem Nowych Gości oraz podanie ich nazwiska i terminu pobytu.
  4. Pobyty gratisowe można realizować w dowolnym wybranym przez Gości terminie pod warunkiem ich dostępności w w/w terminie. Kalendarz rezerwacji na stronie nie jest tu odnośnikiem.
  5. Za 1 rodzinę uznajemy odpowiednio ilość osób 2-4 przyjeżdżających na 1 pokój
  6. Liczone będą pobyty od 2 dób w przypadku Nowych Gości.
  7. Wszystkie pobyty Nowych Gości zliczane będą w skali 1 roku kalendarzowego.
  8. Jeżeli z inicjatywy Stałych Gości wypoczywać w Szymonówce będzie więcej niż 5 ale mniej niż 10 rodzin Nowych Gości, Stały Gość otrzyma ilość dób gratisowych proporcjonalnie do ilości rodzin Nowych Gości, tj. za każde 3 rodziny Nowych Gości 1 doba gratis
  9. Jeżeli Stałym Gościom zostanie przyznana doba gratis, zostanie ona doliczona do wcześniejszej rezerwacji Gości, czyli wypoczywając u nas bedziecie mogli przedłużyć Wasz urlop o 1 dobę i nie ponosić za to żadnych kosztów.

 

Ciekawi jesteśmy Twojej opinii na temat programu.

Jeśli masz pytania lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią, napisz do nas szymonowka28@wp.pl , odpiszemy na każdego maila i odpowiemy na każde pytanie.

Szymonówka