Zwierzaki w Szymonówce

Szanowni Goście Szymonówki

Wasi mali pupile są także naszymi Gośćmi.


Dla Waszych małych pupili przygotowaliśmy specjalnie dwa pokoje przystosowane by gościć Was z Waszymi ulubieńcami.

Pokoje każdorazowo dezynfekujemy z zapachu pozostawionego po innym zwierzęciu.

Gdy zabraknie Wam woreczków na odchody zwróćcie się z prośbą do nas

Opłata za zwierzę wynosi 20 zł/doba


Jednakże dbając o wspólne dobro wszystkich wypoczywających Gości pod dachem Szymonówki, uprzejmie prosimy o bezwzględne przestrzeganie poniższych zasad:

 

 1. Zwierzę nie może pozostawać samo w pokoju pod Państwa nieobecność. Nie może zakłócać spokoju np. wyciem i szczekaniem, gdy zestresowane pozostaje samo w pokoju. Za szkody wyrządzone przez zwierzę odpowiedzialność finansową ponoszą jego właściciele.
 2. Oczywiste dla nas jest, że dbacie Państwo o Waszych podopiecznych i zapewnicie im specjalne posłanie i akcesoria. Prosimy aby zwierzęta nie leżały bezpośrednio na łóżkach i w pościeli.
 3. Oczekując od nas czystości i porządku, my uprzejmie prosimy o sprzątanie odchodów zwierząt zarówno w pokojach, jak i na całym terenie obiektu.
 4. Prosimy o nie wyprowadzanie zwierząt za potrzebą na teren naszego ogrodu, gdzie bawią się także dzieci pozostałych Gości.

  Powyższe zasady i zabiegi pozwolą na utrzymanie dotychczasowego standardu Szymonówki i zapewnią udany wypoczynek wszystim Gościom. 
  Wierzymy, że te kwestie są dla Państwa oczywiste.

  Wasza Szymonówka 

  "Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niz strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem czlowieka." Emile Zola